Новини в селі Гайки

Дата: 07.02.2019 14:49

Фото без описуДовгоочікувані дитячий майданчик та комп’ютерний клас отримала дітвора села Гайки Оваднівська сільська рада - ОТГ (Володимир-Волинський р-н). Втілили ці два невеличкі проекти за державні гроші, що надійшли торік для потреб громади від уряду за поданням народного депутата Ігоря Гузя.

Фото без описуМайданчик розташували на території дошкільного навчального закладу, де вже були старі конструкції Встановили там нові гойдалку, пісочницю, гірку та каруселі. Наразі у дитсадку виховується 21 дитина.

Фото без описуЗнання з інформатики та дізнаватися новини світу зможуть тепер 56 учнів сільської школи у новому комп’ютерному класі. Спрямували для цього 77 500 грн субвенції.

Фото без опису7 лютого з громадою села Гайки зустрілися помічники парламентаря Андрій БокочВіктор Хиць та Анастасія Тріль, а також голова Оваднівської ОТГ Сергій Панасевич. Вони привітали жителів з такими гарними подіями та оглянули територію дитсадка й клас.

Фото без описуДиректори освітніх закладів подякували команді Ігоря Гузя за державну підтримку.

"Ми дуже раді новим комп’ютерам. До цього у нас були дуже старі і вчити дітей на них було непросто. Нова техніка допоможе вчителям, адже вони використовують багато дидактичного матеріалу, що знаходиться на електронних носіях. Раніше вчителі мусили приносити свої особисті ноутбуки, а зараз можна повноцінно використовувати комп’ютерний клас», - сказала директор школи Валентина Антонюк.