«Поезія моєї душі»

Дата: 24.10.2019 15:33

20 жовтня 2019 року бібліотекар с. Верба Галина Миколаївна Назарук провела захід «Поезія моєї душі», головною героїнею якого була жителька с. Верба, самобутня поетеса Скіць Тетяна Дмитрівна.

На цю незвичайну, творчу зустріч завітали рідні, друзі, однокласники й односельчани Тетяни Дмитрівни. Всі присутні мали змогу почути вірші місцевої авторки – а їх у неї вже понад 80 – котрі читали друзі, діти, похресники і сама Тетяна Дмитрівна. Це душевні, зворушливі твори різної тематики, які торкалися кожного серця.

Хочу всім нам нагадати, що бібліотека, це не лише місце для зберігання, отримання і читання книжок. Бібліотека – це спілкування, відпочинок, творчі пошуки, нові знайомства та хвилини щирого сміху й теплоти. Приходьте в бібліотеку самі, приводьте своїх дітей і внуків - пам’ятаймо, що книга вчить, як на світі жить.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.