Волинська область, Володимирський район

Змагання із спортивного орієнтування

Дата: 27.10.2019 15:13

25 жовтня в лісі біля с.Фалемичі проходили змагання Оваднівської ОТГ із спортивного орієнтування.

Найкращі результати показали в групі Ч-12 Мосорук Максим – І місце, група Ж-12 Доскоч Вероніка – І місце, Дацюк Дарія – ІІ місце, Лістовська Дарія –ІІІ місце. В групі Ч-14 Кузьмич Любомир – І місце, Цурбанов Максим – ІІ місце, Курочка Олександр – ІІІ місце; Ж-14 Ващук Марія – І місце, Жила Вікторія ІІ місце, Худа Адріана – ІІІ місце. В групі Ч-16 Пальонка Володимир – І місце, Павлюк Василь – ІІ місце, Захаревич Андрій – ІІІ місце, в групі Ж-16 Карпюк Анастасія – І місце.

В підсумку І місце посіла команда ЗОШ І-ІІ ст.с.Верба, ІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст.с.Галинівка, ІІІ місце ЗОШ І-ІІ ст.с.Овадне.

29 жовтня збірна команда Оваднівської ОТГ взяли участь у XIX обласних змаганнях із спортивного орієнтування «Волинська Осінь», де посіла 9-те місце з 20 команд.