Збори жителів с.Гайки

Дата: 17.12.2019 12:42

13 грудня 2019 року в с.Гайки відбулися збори селян, присутні були 25 чоловік.

Збори проводив сільський голова Сергій Панасевич.

Обговорювались  питання : про проведення благоустрою (вулиці, кладовище), вуличне освітлення , грейдерування доріг ;

Про порядок надання земельних ділянок громадянам у приватну власність.

Сільській голова Сергій  Панасевич розповів про проведені роботи з благоустрою на території старостинського округу в цьому році. При необхідності грейдерування всіх доріг і вулиць буде виконане навесні, роботи з освітлення вулиць с.Гайки немає змоги в даний час виконати через відсутність коштів. Роботи по наведенню порядку на кладовищі громада повинна виконувати самостійно, і якщо необхідно, то зібрати власні кошти для цього. Сільська рада допоможе в організації робіт із знесенням аварійних дерев. Щодо вивезення побутового сміття, то керівнику комунгоспу сільської ради буде дане доручення про укладання договорів із громадянами на його вивезення.

Зураб Гулуа  роз’яснив  присутнім :

про необхідність внесення  земельних ділянок в державний реєстр, присвоєння кадастрових номерів по держаних актах старого зразка (щоб ділянки були на публічній карті);

Жителі с.Гайкі  шляхом голосування вирішили 40 га земель під пасовищем, що знаходяться за межами населеного пункту передати у приватну власність громадянам.