Дата: 18.12.2019 16:59

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Внесення змін до генерального плану с. Овадне
Володимир-Волинського району Волинської області.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Оваднівська сільська рада Володимир-Волинського району Волинської області.

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Внесення змін до генерального плану с. Овадне Володимир-Волинського району Волинської області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 19 грудня 2019 року на сайті Оваднівської сільської ради (https://ovadnivska-gromada.gov.ua/) та триватиме до 22 січня 2020 р.  (не менше як 30 днів).

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

24 січня 2020 року о 11 годині у с. Овадне, вул. Перемоги, 20, Володимир-Волинський район Волинська область.

Ознайомитися з проектом Внесення змін до генерального плану с. Овадне Володимир-Волинського району Волинської області та отримати додаткову інформацію можна за адресою: Волинська обл., Володимир-Волинський район, с. Овадне, вул. Перемоги, 20, тел. 03342-92231;

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Внесення змін до генерального плану с. Овадне Володимир-Волинського району Волинської області подаються до: виконавчого комітету Оваднівської сільської ради: 44720, Волинська обл., Володимир-Волинський р-н, с. Овадне, вул. Перемоги, буд. 20. Відповідальна особа: начальник земельного відділу Оваднівської сільської ради Гулуа Зураб Таргманович,  e-mail: otgovadnezem@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 22 січня  2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.