Збори жителів сіл Галинівка та Воля-Свійчівська

Дата: 20.12.2019 09:50

18 грудня  2019 року відбулися  сходи селян  сіл Галинівка та Воля-Свійчівська, присутні 40 жителів.

Голова  зборів  Сергій  ПАНАСЕВИЧ, розглядались питання:

1.Про переоформлення та переобладнання   першого поверху  адмінприміщення під дитячий садочок .

2.Про відведення земельних ділянок під пасовища та  умови надання земельних  ділянок у власність.

Сільський голова Панасевич Сергій Степанович розповів:

при об»єднанні сільських рад у територіальну громаду  ми передавали на баланс ОТГ майно, розміщене на території старостинських округів. По вашому округу  знаходиться  приміщення першого поверху, котре  розпайоване і не використовується. Щоб зберегти приміщення ми повинні вирішити, що в подальшому з ним робити. Надійшла пропозиція це майно визнати безхозним  і  згідно чинного законодавства  передати на баланс сільської ради  під подальше переобладнання  під дитячий садочок. Балансова вартість першого поверху становить  біля 49 тисяч гривень, майже половина  пайовиків  відійшла у вічність  і ніхто не  оформляв спадщину.

Начальник земельного відділу  Гулуа З.Т. розповів:

Для того ,щоб визнати майно безхазяйним необхідно  його зареєструвати в реєстрі і подати  повідомлення в газету,там є своя процедура визнання майна

безхозним. Разом з тим буде розроблятися технічний паспорт на цілу будівлю,  приватизація земельної ділянки.

Всі проінформовані про те,що наступає ринок землі і масово почали подавати заяви про надання у власність земельних ділянок. Щоб   жителі сіл не лишилися

без громадських пасовищ ми сьогодні  повинні  для цього визначити  площі Пропонується площа за тракторною бригадою біля 20 га, площа вздовж дороги до ферми 4 га і за телятником проти теплиць. Довожу вас до відома,що на площу під пасовище написано уже дві заяви, тому ви повинні вирішити чи надавати тут наділи.

Біля с.Воля-Свійчівська зформувати земельну ділянку під пасовище в розмірі 5.9 га і біля Владинського, всю вільну площу, заключити договір з сільською радою і платити за пасовище.

З ініціативи жителів села  повинні відвести ще ділянку для облаштування кладовища в розмірі 2.00 га.

Довожу вас до відома, що кожен громадянин має право на 2.00га під ОСГ,   0.25 га ОЖБ, 0.10га під садівництво. В нас на всіх земель не вистачить,а тому ми повинні вирішити  певні обмеження. Надійшла пропозиція надавати землі  громадянам котрі зареєстровані і проживають на території округу до 2.00 га ,а хто не проживає  обмежити до 0.20 га.

На зборах шляхом голосування ВИРІШИЛИ:

1.Визнати майно безхозним  з подальшою реконструкцією під дитячий садочок.

2. Відвести для громадського пасовища в с.Галинівка площу «за тракторною бригадою», «вздовж дороги до ферми»  і  «за телятником», без права   надання будь кому у власність.

3.Відвести під громадське пасовище в с.Воля-Свійчівська  площу  «під  Вількою» в розмірі 5.9 га  і   «біля Владинського»  площу, що лишилася.

4.Відвести для облаштування кладовища в с.Галинівка земельну ділянку в розмірі 2.00 га біля «Пилипихи».

5.Обмежити надання земельних ділянок у власність  до 0.20 га, громадянам що не проживають  на території округу.

6.До 2.00 га  надавати земельні ділянки жителям округу, що зареєстровані і проживають на території.