Різдвяні  піснеспіви та віншування в клубі села Сусваль

Дата: 14.01.2020 12:46

11 січня 2020 року лунали Різдвяні  піснеспіви та віншування і в клубі села Сусваль Оваднівської громади, який лише недавно розпочав свою роботу.

З величезним задоволенням колядували для присутніх в залі односельчан і дорослі, і малі колядники; а потім залунала спільна колядка, яка єднала всіх духовно і обіцяла мир та спокій кожному господарю.

Особливо приємно, що в концертній програмі взяла участь молодь села – хлопці і дівчата, які самі ж і довели приміщення клубу до ладу: прибирали, мили, білили, облаштовували «діджейську зону» і звукоапаратуру та багато іншого. Дай Боже, щоб така завзята молодь і надалі дбала про свій заклад культури (адже роботи в приміщенні і знадвору ще багато) і, обов’язково, брала  участь у масових заходах закладу культури.

Висловлюємо подяку сільському голові Панасевичу Сергію Степановичу за сприяння у відкритті клубного закладу у селі Сусваль та фінансову допомогу для ремонтних робіт і придбання акустичної апаратури.

Тож від усієї душі всім бажаю:

Нехай вас зігріють Різдвяні вогні!
Здоров’я й добробуту в вашій сім’ї!
Бажаю, щоб завжди робота була,
І щоб
и раділа вся ваша сім’я.

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.