В с.Красностав відбувся огляд вертепів та «Маланок», за участі аматорських колективів Оваднівської громади.

Дата: 14.01.2020 16:27

12 січня 2020 року, в Будинку культури села Красностав відбувся огляд вертепів та «Маланок», за участі аматорських колективів Оваднівської громади.

Глядачі мали змогу послухати чарівний спів Яни Юрчук (с. Красностав) і подивитися театралізовані вертепні дійства, які представили колядники із сіл Овадне, Сусваль, Свійчів, Красностав, Білин та Верба.

В залі панував піднесений настрій, бо ж крім задоволення від переглянутих вистав, люди з різних сіл нашої громади отримали можливість поспілкуватися і привітати одне одного  в ці святкові дні.

Цей захід (як і багато попередніх великих заходів) відбувся за підтримки сільського голови Панасевича Сергія Степановича. Крім того, за сприяння голови Оваднівської сільської ради, кожен вертепний гурт отримав «коляду» - солодощі.

Хай новонароджений Ісусик благословить своїми рученятами всіх нас і пошле нам мир, злагоду і достаток.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Провідний спеціаліст з питань культури Оваднівської сільської ради Наталія Шамріцька.

Фото без описуФото без описуФото без опису