Волинська область, Володимирський район

«Про запобігання поширенню на території ОТГ коронавірусу COVID-19»

Дата: 17.03.2020 16:53

ОВАДНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16.03.2020 р.              с. Овадне                              № 47

Про призупинення роботи закладів культури та бібліотек

Оваднівської сільської ради

Відповідно до розпорядження Оваднівського сільського голови від 11.03.2020 року № 45 «Про запобігання поширенню на території ОТГ коронавірусу COVID-19»,  з метою запобігання поширенню на території ОТГ коронавірусу COVID-19 та у зв’язку з установленням з 12 березня  до 03 квітня 2020 року на території України карантину із забороною проведення масових заходів, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вважаю за необхідне:

1. ПРИЗУПИНИТИ тимчасово роботу закладів культури та бібліотек, які знаходяться на території Оваднівської сільської ради з 17.03.2020 року по 03.04.2020 року.
  2. ЗОБОВ’ЯЗАТИ  провідного спеціаліста відділу освіти культури, охорони  здоров’я, соціальної політики та спорту (Шамріцька Н.М.):
    1.  ПОВІДОМИТИ працівників культури та бібліотекарів  про тимчасове призупинення роботи закладів культури та бібліотек, які знаходяться на території Оваднівської сільської ради, з 17.03.2020 року по 03.04.2020 року;
    2.  ПРОВЕСТИ інформування співробітників закладів культури та бібліотек щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання;
    3.  ПЕРЕНЕСТИ на інший термін проведення запланованих  масових заходів, що припали на час карантину.
    4.   Роботу закладів культури та бібліотек, що знаходяться на території Оваднівської сільської ради  відновити 04.04.2020 року.
  3. Оплату праці працівникам закладів культури та бібліотек здійснювати згідно з чинним законодавством

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на на в.о. начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики та спорту Павлюка Валерія Анатолійовича.