Волинська область, Володимирський район

«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»

Дата: 17.03.2020 16:57

ОВАДНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16  березня  2020 року                    с. Овадне                        № 50

Про тимчасові заходи для мінімізації ризиків

поширення коронавірусу COVID-19

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,   Постанови КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол № 4 від 14.03.2020 року засiдання Володимир-Волинської районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з метою недопущення  підвищення рівня гострих респіраторних захворювань серед громадян та  мінімізації ризиків поширення вірусу керівниками підприємств,  установ, організацій незалежно від форм власності, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням громадян,  вважаю за необхідне:

1. З 16 березня по 3 квітня 2020 року, включно, запровадити посилений протиепідеміологічний режим: проводити додаткове провітрювання та вологе прибирання приміщень із застосуванням деззасобів, дотримання особистої гігієни працівниками, здійснювати вимірювання температури працівників.
  2. Тимчасово обмежити прийом громадян з особистих питань керівником виконавчих органів сільської ради.
  3. У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету рекомендувити громадянам подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послух засобами телекомунікаційного зв’язку, відповідно до чинного законодавства.
  4. У зв’язку з оголошенням карантину на  території громади дотримуватися правил, що рекомендує Міністерство охорони здоров’я, правил гігієни , уникати багатолюдних місць, без нагальної потреби не відвідувати закладів та установ органів місцевого самоврядування та державної влади, котрі продовжують працювати у штатному режимі.