Про запровадження додаткових обмежувальних протиепемічних заходів на період карантину на території Оваднівської ОТГ

Дата: 11.04.2020 05:07

ОВАДНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 квітня  2020 року                          с. Овадне                                               № 64

Про запровадження додаткових обмежувальних

протиепемічних заходів на період карантину

на території Оваднівської ОТГ

Відповідно до протокол № 9 від 09.04.2020 року засiдання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та 29,30,32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  беручи до уваги вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 року № 262  та з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2,  вважаю за необхідне:

1. ЗАПРОВАДИТИ відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 го. 01 хв. суботи - 11 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. 13 квітня 2020 року, та 13 го. 01 хв. суботи - 18 квітня 2020 року до 06 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року).

1. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                    Сергій ПАНАСЕВИЧ

Валентина Сочин 92231