Привітання з Великоднем !!!

Дата: 17.04.2020 23:31

Жителі громади Оваднівська сільська рада вітає Вас з Великоднем !

Христос Воскрес ми говоримо з надією і посмішкою. Бажаємо, щоб мир, добро з небес сьогодні зійшли. Здоров’я  вам, радості, умиротворення, спокою у душі, святого натхнення, підтримки близьких, допомоги від друзів, всіх мирських благ і віру в краще, в любов, в надію, удачу, та багато світлих днів. Зі святом Великодня!

Христос Воскрес! Давайте цінувати прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо. І Господь нам дарує більше. Щастя знаходиться в наших руках і бажаємо всім грамотно ним розпоряджатися.

Нехай у серці панує лише світло; в будинку — затишок і благополуччя; у близьких — міцне здоров’я і радість у душі. Світле свято Великдень — день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тому не переставайте вірити. Зі святом!

з повагою Сергій Панасевич