ДО УВАГИ ГРОМАДЯН-ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ

Дата: 17.10.2020 11:10

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН-ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

У зв’язку із наближенням нового опалювального сезону, який в Україні триває з 16 жовтня до 15 квітня повідомляємо, що станом на 1 жовтня 2020 року у Володимир-Волинському районі 1499 домогосподарств  перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації як одержувачі субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Розрахунок субсидій на житлово-комунальні послуги на опалювальний період для цих сімей буде проведено в автоматичному режимі.

Громадянам які звертаються вперше або у яких змінився склад сім’ї зареєстрованих (фактично проживаючих), склад сім’ї члена домогосподарства, перелік отримуваних житлово-комунальних послуг осібнеобхідно подати повний пакет документів – заяву і декларацію.

Подавати документи необхідно у ЦНАП Оваднівської сільської ради абостаростинські округи уповноваженим особам, які передають їх до соціального захисту населення. Крім того, документи можуть бути подані особисто через веб-сайтМінсоцполітики в електронній формі або надіслані поштою.

При розрахунку права на субсидію з початку опалювального сезону до уваги беруться доходи за 1-2 квартали поточного року. Для непрацюючих пенсіонерів при розрахунку субсидії доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.

Не мають права на отримання субсидії наступні категорії громадян:

- особи, які вчинили одноразову покупку або оплатили послуги вартістю понад 50 тисяч гривень;

- власники транспортних засобів, з дня випуску яких пройшло менше 5 років;

- особи, які протягом 12 місяців перед зверненням набули право власності на земельну ділянку, квартиру, транспортний засіб на суму більше 50 тис.грн.;

- громадяни у яких наявна прострочена понад 3 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг в загальній сумі понад 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян( 340 гривень);

- власники житлових приміщень, у яких площа - квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку—200 кв. м.

Обмеження не поширюється на дитячі будинки сімейного типу, прийомні та багатодітні сім’ї, сім’ї у яких знаходиться 3-є чи більше дітей під опікою чи піклуванням.

Телефон для довідок066 21 30 530

ЦНАП Оваднівської сільської ради