В будинку культури с. Овадне відбулася сесія

Дата: 21.10.2020 10:51

В будинку культури с. Овадне відбулася крайня чергова сесія сьомого скликання Оваднівської сільської ради. На сесії були розглянуті питання виконання сільського бюджету та змін до нього, соціально- економічного розвитку громади, земельні та інші нагальні питання. Насамкінець Оваднівський сільський голова подякував депутатам за їх плідну працю, та професійну роботу на благо громади, зауважив, що жодного разу засідання сесії не було " зірвано." Також, від імені депутатів , виступила Марія Нагурнік, яка висловила подяку сільському голові Панасевичу С С за розуміння та терпіння, толерантність та уміння працювати з усіма депутатами , незалежно від їх партійної приналежності. Жодного разу засідання сесій не призупинялось, для того щоб "просунути" якесь питання, все відбувалося згідно норм та принципів демократії. Символічно, що закривали сесію спільним виконанням гімну України акапельно.