Відбулась перша сесія восьмого скликання Оваднівської сільської ради.

Дата: 25.11.2020 11:06

24 листопада 2020 року в приміщенні Будинку культури села Овадне відбулась перша сесія восьмого скликання Оваднівської сільської ради.

Розпочалась робота з виступу голови Оваднівської територіальної виборчої комісії Світлани Янішевської, яка озвучила результати виборів місцевих депутатів до Оваднівської сільської ради та Оваднівського сільського голови.

За результатами виборів депутатами Оваднівської сільської ради стали 22 депутати, яким голова ТВК урочисто вручила посвідчення.

Оваднівським сільським головою знову обрано Панасевича Сергія Степановича, який після прийняття присяги, продовжив роботу сесії. Привітати новообраного сільського голову прибули   Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка та  Зимнівський сільський голова В’ячеслав Католик, помічник народного депутата України Ігоря Гузя- Віктор Хиць.

За поданням сільського голови, секретарем Оваднівської сільської ради, майже одноголосно було обрано Слюсаренко Галину Михайлівну.

Також  на сесії ,згідно порядку денного, утворено перелік та визначено персональний склад постійних комісій Оваднівської сільської ради, затверджено Регламент, структуру та чисельність працівників апарату Оваднівської сільської ради та її виконавчого комітету.

Затверджено на посади старост:

Білинського старостинського округу- Бельзюк Іванну Іванівну;

Галинівського старостинського округу- Ващук Ніну Василівну;

Гайківського старостинського округу- Жолоба Анатолія Федеровича;

Красноставського старостинського округу - Бондарук Жанну Григорівну,

та старосту сіл Овлочин, Крать, Ставки - Став’ярську Ніну Василівну, яка була обрана депутатом Оваднівської сільської ради та склала свої повноваження депутата

Також за поданням сільського голови депутати затвердили  заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради- Юрика Івана Михайловича,

керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Оваднівської сільської ради- Сочин Валентину Анатоліївну,

утворили виконавчий комітет в кількості 10 осіб та затвердили його персональний склад.

Оскільки, не всі нагальні питання увійшли до порядку денного сесії та були розглянуті, депутати вирішили продовжити роботу пленарного засідання на наступному тижні.