Конкурс на заміщення вакантної посади НАЧАЛЬНИКА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

Дата: 07.12.2020 09:46

Вакантна посада
в  Оваднівській сільській раді

Оваднівська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади НАЧАЛЬНИКА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ  (юридична особа публічного права).

Умови конкурсу: посаду начальника фінансового відділу сільської ради може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільно володіє державною мовою: вільно володіє комп'ютером та стандартним програмним забезпеченням; має стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах держ-служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств установ та організацій, незалежно від форм власної, не менше трьох років.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи: заяву, до якої додаються:

заповнена особова картка П-2ДС з відповідними додатками; дві фотокартки розмірові 4х6см.; автобіографія; копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копію документа про освіту; копію картки фізичної особи платника податків; копію військового квитка (для військовозобов’язаних за наявності); копію трудової  книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи (усі копії нотаріально посвідчені); заповнену е-декларацію про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; попередження про спеціальні обмеження, встановленні Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження.

За бажанням претенденти можуть подати інші документи які підтверджуватимуть їхні професійні або моральні якості.

Документи подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

Документи приймаються  за адресою: 44720, Волинська область, Володимир-Волинський район, с. Овадне, вулиця Перемоги, буд. 20, сільська рада.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.  Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Тел. 066-21-30-530