Документи для оформлення соціальних допомог

Дата: 19.12.2020 11:14

Документи для оформлення соціальних допомог:

Для оформлення допомоги  «При народженні дитини  вперше» необхідно подати  наступні  документи:

1. Заява  про призначення  усіх видів соціальної  допомоги, компенсацій та пільг (Затвердженої  Наказом Міністерства соціальної політики  України 21 квітня 2015 року № 441 ).

2. Ксерокопія паспорта  мамері і батька.

3. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини (з собою мати оригінал).

4. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати.

5. Якщо один із батьків із іншого району, необхідна довідка з пенсійного  та соціального захисту  про те, що не знаходиться  на обліку.

Якщо на день подачі, відсутній один із переліку документів, то на донесення надається місяць.

Для  оформлення  «Державної соціальної допомоги », «Допомоги  одинокій  матері»,  «Тимчасової державної допомоги дітям» необхідно подати наступні  документи:

1.  Заява  про призначення  усіх видів соціальної  допомоги, компенсацій та пільг (Затвердженої  Наказом Міністерства соціальної політики  України 21 квітня 2015 року № 441 ).

2. Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (затверджена  наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22 липня 2003 року № 204).

3.  Довідка про склад сімї.

4.  Довідка про земельну ділянку.

5. Довідка з місця навчання, якщо дитина ходить у  школу чи навчається  в будь-якому іншому навчальному закладі.

6. Довідка про доходи за останні півроку перед місяцем звернення.

7. Якщо є дорослі діти, то довідку про доходи з місця навчання.

8. Довідка з центру зайнятості, якщо хтось з батьків не працює.

9. Якщо один із батьків із іншого району,  то довідка з пенсійного  та соціального захисту , що не знаходиться  на обліку.

10. Довідка з пенсійного фонду чи перебуває на обліку.

11. Якщо сім’я багатодітна то довідку з Волиньобеленерго та Волиньгазу чи користуються пільгами.

12. Якщо розведені, то довідку з Юстиції чи сплачує чоловік  аліменти.

13. Копія трудової книжки завірена мокрою печаткою (мати з собою оригінал).

14. Одинокій матері на кожну дитину  додаток  №13 «Довідка про реєстрацію місця проживання особи».

15. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати.

Для оформлення  допомоги « Компенсації фізичній особі , яка надає соціальні послуги (догляд за інвалідами І,ІІ,ІІІ групи,  або особою, яка досягла 80 річного віку ) необхідно подати наступні документи:

1.  Заява  про призначення  усіх видів соціальної  допомоги, компенсацій та пільг (Затвердженої  Наказом Міністерства соціальної політики  України 21 квітня 2015 року № 441 ).

2. Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (затверджена  наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22 липня 2003 року № 204) .

3.  Довідка про склад сімї на особу, яка  буде доглядати.

4. Довідка про склад сімї на особу, яку  будуть  доглядати.

4. Ксерокопії  паспортів та ідентифікаційних номерів .

5. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати на особу яка доглядає.

6. Копію трудової книжки того, хто має доглядати ( людина має ніде не працювати).

7. Дві довідки з лікарні  ЛКК, якщо це не інвалід І групи.

8. Якщо інвалід І групи то довідку  МСЕК.

9. Довідка з центру зайнятості.

10. Дві заяви згоди на догляд.

Для оформлення допомоги «За психічно хворим» необхідно подати наступні документи:

2. Декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги (затверджена  наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22 липня 2003 року № 204) .

3.  Довідка про склад сімї.

4.  Довідка про земельну ділянку.

5. Довідка про доходи за останні півроку перед місяцем звернення.

4. Ксерокопії  паспортів та ідентифікаційних номерів .

5. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати на особу яка доглядає.

6. Копію трудової книжки того, хто має доглядати ( людина має ніде не працювати  і проживати разом із інвалідом).

7. Довідка з центру зайнятості.

8. Висновок  медичної  комісії  з Психлікарні.

Для оформлення допомоги «За людиною інвалідом» необхідно подати наступні документи:

3.  Довідка про склад сімї.

4.  Ксерокопія довідки МСЕК.

5.  Ксерокопія свідоцтва про народження.

6.  Ксерокопія паспорта ідентифікаційного номера.

7.  Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати на особу яка доглядає.

Для оформлення допомоги «На дітей , над якими  встановлено опіку  чи  піклування» необхідно подати наступні документи:

2. Довідка про склад сім’ї.

3. Довідка з місця навчання дітей.

4.Якщо батьки живі  (позбавлені  батьківських прав)  довідку з юстиції.

5.Довідка із служби , що це статусні діти.

6. Відкрити рахунок у банку на соціальні виплати.

Для оформлення допомоги «У зв’язку з вагітністю та пологами» необхідно подати наступні документи:

2. Ксерокопія  паспорта  та ідентифікаційного номера.

3. Довідка про вагітність та пологи  з лікарні.

4. Довідка з центру зайнятості

5.  Якщо навчається і не отримує  стипендію то довідка з навчання.

6. Якщо навчається і отримує стипендію то неможна подавати  на допомогу.

Заява

про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг

Декларація