Волинська область, Володимирський район

Дата: 28.12.2020 12:22

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Оваднівська сільська територіальна виборча комісія

Володимир-Волинського району Волинської області

П О С Т А Н О В А

c. Овадне

17 год. 15 хв.

"­­­08" вересня 2020 року                                                          № 5

Про внесення змін до утворених багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів Оваднівської сільської ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та нумерації

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої-четвертої статті 197, частин першої, третьої, четвертої, сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, п.3.1-3.3, 3.7-3.9 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пунктів 1.1, 3.4, 3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської районної державної адміністрації, від 1 вересня 2020 року, Оваднівська сільська територіальна виборча комісія постановляє:

1.Внести зміни до розподілу багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Оваднівської сільської ради.

2. Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської районної державної адміністрації, що загальний склад (кількість депутатів) Оваднівської сільської ради становить 22 (двадцять два)депутати.

3. Визначити орієнтовну кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Оваднівської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 7 (сім) багатомандатних виборчих округів.

4. Визначити кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Оваднівської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 7 (сім) багатомандатних виборчих округів.

5. Утворити багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів Оваднівської сільської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм нумерацію згідно з додатком.

6. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України.

7. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати за формою № 12 згідно з Додатком 12 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, Відділу ведення Державного реєстру виборців Володимир-Волинської районної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова сільської територіальної

виборчої комісії                                                                   Янішевська С.А

Секретар  засідання сільської

територіальної виборчої комісії   ________________  Остапюк В.П.

МП