Загальні збори (сходи) громадян в Овлочинському старостинському окрузі.

Дата: 05.02.2021 13:01

Фото без описуЗагальні збори (сходи) громадян в селах Овлочинського  старостинського  округу: Крать, Ставки та Овлочин відбулися 04 лютого.Збори проводив  Оваднівський сільський голова С. С.Панасевич.  На них були присутні   також: заступник сільського голови Юрик І.М., начальник земельного відділу сільської ради Гулуа З.Т., поліцейський офіцер громади Коколюк А.І. та староста сіл Овлочин, Ставки , Крать Став'ярська Н.В.. На зборах  селяни   розглянули найбільш актуальні питання для громади і окремих сіл.:про медичне облуговування, про покращення автобусного сполучення, різні питання , що стосувалися надання та використання земельних ділянок тощо.На всі порушені проблеми учасники зборів  отримали вичерпні відповіді. Питання, що потребують детальнішого вивчення, сільський голова С. С. Панасевич взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити їх  по суті.