Обговорили хід громадських робіт на території Оваднівської громади

Дата: 09.02.2021 20:18

У рамках реалізації проєкту «Успішна громада» відбулася зустріч заступника начальника відділу взаємодії з роботодавцями Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Людмили Пась із Оваднівським сільським головою Сергієм Панасевичем.

Організація громадських робіт на території громади, надання послуг соціально незахищеним верствам населення – такі питання обговорювались під час зустрічі.

Оваднівська сільська рада планує залучити безробітних осіб на громадські роботи вже  з другої половини лютого.

А загалом у  2021 році на організацію громадських робіт у бюджеті Оваднівської територіальної громади закладено 38,0 тис. грн.

Сільський голова впевнений , що: «Така співпраця допоможе залучити безробітних до тимчасової зайнятості та забезпечити заробітком, а ще й допомогти малозабезпеченим сім’ям нашої громади".Фото без опису

У міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості переконані, що залучення до громадських робіт – це ефективний метод напрацювання суспільно-корисних ініціатив, вигідний і безробітному, і громаді.