Волинська область, Володимирський район

Про  погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області

Дата: 02.03.2021 19:49

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IІІ сесія VIII скликання

10.02.2021                                                                                         №3/36

Про  погодження проекту

землеустрою щодо встановлення

(зміни) меж населеного пункту

села Сусваль Володимир-Волинського району

Волинської області

Розглянувши  проект  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області, керуючись статтями 26 та 59 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в  Україні», статтями 12,173,174,186 Земельного Кодексу України, враховуючи  рекомендації постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності,  сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1.  Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області, розроблений державним підприємством «Волинський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» (м. Луцьк) в 2020 році, загальною площею, в нових межах села Сусваль, 230,5590 га.
  2. Виконавчому комітету Оваднівської сільської ради подати проект щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області до Володимир-Волинської районної державної адміністрації для погодження.
  3. Виконавчому комітету Оваднівської сільської ради після погодження та  проведення землевпорядної експертизи проекту щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області подати його до Володимир-Волинської районної ради для затвердження.

4.          Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності.

Голова                                                                               Сергій  ПАНАСЕВИЧ