Про зміну назви закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області на заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Галинівка  Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району "

Дата: 02.03.2021 19:54

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IІІ сесія VIII скликання

10.02.2021                                                                                         №3/32

Про зміну назви закладу загальної

середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Галинівка

Володимир-Волинського району Волинської області

на заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Галинівка

Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району

Волинської області»

Керуючись статтею 26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст.12, ч.2 ст.25,   Закону України «Про освіту», ч.1, ст.32, ч.2 ст.33, Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення найменувань та установчих документів закладів освіти Оваднівської сільської територіальної громади у відповідність до вимог чинного законодавства, врахувавши висновок постійної комісії гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області на заклад загальної середньої освіти «Ліцей села Галинівка Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» з юридичною адресою: вул. Шкільна, 1, с. Галинівка Володимир-Волинський район Волинська область 44723, код ЄДРПОУ 23018942.

2.Змінити скорочену назву з ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Галинівка на  Ліцей села Галинівка Володимир-Волинський район Волинська область.

3. Затвердити статут закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Галинівка Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» в новій редакції (що додається).

4. Доручити  директору закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Галинівка Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» Іващенко Т.Ф. провести державну реєстрацію статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова:                                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ