Про зміну назви Загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступеня с. Овадне на   заклад  загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне  Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області»

Дата: 02.03.2021 20:39

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IІІ сесія VIII скликання

10.02.2021                                                                                         №3/10

Про зміну назви Загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступеня с. Овадне на   заклад

загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне

Оваднівської сільської ради

Володимир-Волинського району

Волинської області»

Керуючись статтею 26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст.12, ч.2 ст.25,   Закону України «Про освіту», ч.1, ст.32, ч.2 ст.33, Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення найменувань та установчих документів закладів освіти Оваднівської сільської територіальної громади у відповідність до вимог чинного законодавства, врахувавши висновок постійної комісії гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Овадне на   заклад

загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» з юридичною адресою: вул. Шкільна, 4, с. Овадне Володимир-Волинський район Волинська область 44720, код ЄДРПОУ 23018971.

2.Змінити скорочену назву з ЗОШ І-ІІІ ст. с. Овадне на  Ліцей села Овадне

Володимир-Волинський район Волинська область.

3. Затвердити статут закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» в новій редакції (що додається).

4. Доручити  директору закладу загальної середньої освіти «Ліцей села Овадне Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» Петруку  П.С. провести державну реєстрацію статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова:                                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ