Про зміну назви Загальноосвітньої  школи І-ІІ ступеня с. Ставки на   заклад  загальної середньої освіти «Гімназія  с. Ставки Оваднівської сільської ради»

Дата: 02.03.2021 20:41

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

IІІ сесія VIII скликання

10.02.2021                                                                                         №3/8

Про зміну назви Загальноосвітньої

школи І-ІІ ступеня с. Ставки на   заклад

загальної середньої освіти «Гімназія

с. Ставки Оваднівської сільської ради»

Керуючись статтею 26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 ст.12, ч.2 ст.25,   Закону України «Про освіту», ч.1, ст.32, ч.2 ст.33, Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення найменувань та установчих документів закладів освіти Оваднівської сільської територіальної громади у відповідність до вимог чинного законодавства, врахувавши висновок постійної комісії гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Ставки на   заклад загальної середньої освіти «Гімназія с. Ставки Оваднівської сільської ради» з юридичною адресою: вул. Центральна, 5 с. Ставки Турійський район Волинська область 44831, код ЄДРПОУ 23015918.

2.Змінити скорочену назву з ЗОШ І-ІІ ст. с. Ставки на  Гімназія с. Ставки.

3. Затвердити статут закладу загальної середньої освіти «Гімназія с. Ставки Оваднівської сільської ради» в новій редакції (що додається).

4. Доручити  директору закладу загальної середньої освіти «Гімназія

с. Ставки Оваднівської сільської ради» Вітрук В.В. провести державну реєстрацію статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова:                                                               Сергій ПАНАСЕВИЧ