Про виконання Програми  соціально-економічного та культурного розвитку  сіл сільської ради за перший квартал 2021 року

Дата: 06.05.2021 20:45

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V сесія VIII скликання

№5/6

Про виконання Програми

соціально-економічного та культурного

розвитку  сіл сільської ради за перший квартал 2021 року

Заслухавши та обговоривши звіт заступника сільського голови Юрика Івана Михайловича з питань діяльності виконавчих органів про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку сіл сільської ради  за  перший квартал 2021 року, керуючись до п.22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрика Івана Михайловича про виконання програми соціально – економічного та культурного розвитку сіл Оваднівської сільської ради за перший квартал 2021 року взяти до відома.

2. Затвердити рішення виконкому Оваднівської сільської ради №43  від 09 квітня 2021  року «Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку сіл сільської ради за перший квартал 2021 року».

3. Запропонувати сільському голові Панасевичу Сергію Степановичу прозвітувати про  виконання  Програми соціально-економічного та культурного розвитку сіл сільської ради за перший квартал 2021 року  перед громадою кожного села Оваднівської сільської територіальної громади.

Голова                                                                Сергій ПАНАСЕВИЧ