Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно –заповідного фонду «Дуб звичайний віком 500 років»

Дата: 13.06.2021 14:37

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІ сесія VIII скликання

№ 6/36

Про надання дозволу

на розробку проекту землеустрою

щодо організації і встановлення меж території

природно –заповідного фонду

«Дуб звичайний віком 500 років»

З метою забезпечення охорони і збереження територій природно-заповідного фонду на території  Оваднівської сільської територіальної громади, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  відповідно до п.2 ст. 2, ст. 3, п.2 ст. 6 Закону України «Про охорону культурної спадщини», відповідно до статей 12,53,54,122 Земельного кодексу України, статей 1, 47 Закону України «Про землеустрій», враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності, Оваднівська сільська рада.

ВИРІШИЛА:

1. Надати  дозвіл  комунальному  підприємству  Оваднівської сільської ради (Тріль М.А.)  укласти  договір  на  розроблення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно –заповідного фонду для  збереження  та використання пам’яток природи (04.10) «Дуб звичайний віком 500 років»  по вул. Покровській в селі Овадне.

2. Комунальному  підприємству  Оваднівської сільської ради (Тріль М.А.) подати розроблену документацію на розгляд сільської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення.

3.Рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,охорони  пам'яток  історичного середовища та комунальної  власності.

Голова                                                                                  Сергій ПАНАСЕВИЧ