Новини з Володимир-Волинської птахофабрики.

Дата: 17.06.2021 08:54

Новий цех Володимир Волинської птахофабрики у Турійському районі

( Гайківський старостинський округ Оваднівської територіальної громади,село Руда) цьогоріч не запрацює. Тому податки на доходи з фізичних осіб птахофабрика сплачуватиме у 2021-му році ще в громаду Володимира. Що стосується звільнення працівників у зв’язку з несподіваною реорганізацією на підприємстві, то ситуація – не критична,бо звільнили з підприємства  лише багато офісних працівників, а по виробничих професіях люди продовжують працювати.Зрозуміло,що в Центрі зайнятості  не могли розрахувати, що буде таке різке збільшення безробітних. Але ситуація поступово стабілізується. На птахофабриці в цьому році планують  відкриття лише цеху кісткового борошна.

Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка сказав під час брифінгу 15-го червня щодо ситуації  з забійним цехом, то цього року головне виробництво до нього , як йому повідомили, ще не переведуть. Як запевнило керівництво птахофабрики, якщо запрацює новий цех, то туди перейде в 2022 році  орієнтовно 400 людей. "Проте і це маємо планувати. Адже підприємство сплачує чималі податки в місцевий бюджет”.

Як зазначив мер, сьогодні в державі плануються зміни і говорять про те, щоб “закріпити” податок на доходи з фізичних осіб не за місцем реєстрації підприємства, а за людиною, де вона проживає.