Про внесення змін до рішення сільської ради «Про передачу в оренду земельних ділянок» № 53-31/21 від 20.10.2020.

Дата: 25.08.2021 10:29

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІI сесія VIII скликання

27.07.2021                                          с.Овадне                                      №8/9

Про внесення змін до рішення

сільської ради «Про передачу в оренду земельних ділянок»

№ 53-31/21 від 20.10.2020.

Відповідно до  ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання ПАТ «Волиньобленерго», враховуючи  рекомендації постійної  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності Оваднівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сільської ради «Про передачу в оренду земельних ділянок» № 53-31/21 від 20.10.2020:

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального  господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Голова :                                                                  Сергій ПАНАСЕВИЧ