Ми - це СПОРТ

Дата: 10.09.2021 15:32
Кількість переглядів: 1948

До Дня фізичної культури і спорту та в рамках Олімпійського тижня з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя в гімназії села Ставки пройшов "Олімпійський тиждень". Для учнів 7 класу він розпочався під хештегом: #Ми_це_СПОРТ. Протягом тижня учні взяли участь у:

1) конкурсі-виставці дитячих малюнків;

2) міні-турнірі з футболу, де вибороли ІІ місце;

3) виховній годині "Вище! Сильніше! Швидше" , мета якої була спрямована на популяризацію спорту та здорового способу життя, поширення ідей олімпізму.

4) спортивній вікторині на тему "Знавці спорту", у якій змагалися дві команди. Мета вікторини - формувати інтерес до фізичної культури та різних видів спорту, бажання ним займатися.

Проведення олімпійського тижня подарувало семикласникам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.