Працівникам Оваднівської сільської ради.

Дата: 10.09.2021 16:15

Дорогі колеги!

Як швидко біжить час... І  хоча термін моїх повноважень ще не  закінчився, я прийняв рішення піти з посади старости. Важко розставатися з колективом, з яким працював всі ці роки. Попри всіляку критику – часом замовну та несправедливу, нам разом вдалося зробити чимало. Хочу від щирого серця сьогодні сказати  сільському голові Сергію Степановичу,всім вам «Спасибі!» за роки нашої роботи, за підтримку у важких ситуаціях, за добрі поради у хвилини сумнівів і виручку в потрібний час,за теплу атмосферу нашого колективу. Мені дуже приємно і легко було працювати з вами пліч-о-пліч. Ви всі надійні люди, хороші фахівці, відмінна команда і вірні товариші. Нехай вам завжди в подальшому вдається будь-яка справа, нехай піднімає настрій  відмінна погода за вікном і висока зарплата. Бажаю вам всім великих перемог і великих планів але, головне — здоров’я, впевненості, сил, завзяття, великих можливостей, удачі, любові .

Нова людина, яка очолить найближчим часом Гайківський старостинський округ , переконаний, продовжить розпочаті справи  і започаткує нові проекти. Бо такий закон життя. Бо Україна, якими б різними ми не були, – понад усе!

Анатолій Жолоб