Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського центру зайнятості повідомляє

Дата: 19.11.2021 14:07

Якщо ви вже отримали статус безробітного, нагадуємо що ви повинні добросовісно використовувати свої права та виконувати свої обов’язки як безробітного.

Трапляються випадки, коли безробітні громадяни звертаються у центр зайнятості, але паралельно отримують дохід (заробітна плата, пільгова пенсія, виплати за цивільно-правовими договорами, отримання соціальних виплат). ПАМЯТАЙТЕ, що подання недостовірних даних, на основі яких вам надається статус безробітного та призначається допомога по безробіттю – тягне за собою настання відповідальності.

Якщо ви знайшли роботу, започаткували власну справу, уклали цивільно-правовий договір з надання послуг або виконання робіт – ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ свого кар’єрного радника та ЗНІМІТЬСЯ З ОБЛІКУ.

За подання недостовірних даних або приховання інформації про доходи – тягне за собоюнастання відповідальностіта відшкодування збитків, пов’язаних з виплатою допомоги по безробіттю, а в деяких випадках до кримінальної відповідальності.