Вітання сільського голови з Днем місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2021 08:34

Шановні керівники, депутати та працівники Оваднівської сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади,  депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми,  дбають про розквіт і зростання сільських, селищних, міських  громад.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканцівщо в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає кращого за нашу землю.

Тож, бажаю усім міцного здоров’я, достатку та злагоди. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої Оваднівської сільської  територіальної громади.

З повагою,

сільський голова Сергій Панасевич.