Про погодження звіту про експертну грошову оцінку, затвердження вартості земельної ділянки, продажу власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул.Незалежності, 47 в с.Овлочин ПП «Аміла – Плюс»

Дата: 06.12.2021 15:10

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XII сесія VIII скликання

26.11.2021                                      с.Овадне                                                №12/13

Про погодження  звіту про експертну грошову

оцінку, затвердження вартості земельної ділянки,

продажу власність земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

по вул.Незалежності, 47 в с.Овлочин

ПП «Аміла – Плюс»

Розглянувши  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, враховуючи рішення Оваднівської сільської ради від  10.09.2021 р. № 9/17«Про  дозвіл  на  продаж земельної ділянкинесільськогосподарського призначення ПП «Аміла – Плюс »», на підставі ст.12, ст.127, ст.128, 135, 136  Земельного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та  керуючись п. 34  ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею   0.0475 га, кадастровий номер 0725583900:01:001:0012,по вулиці Незалежності,47 в с.Овлочин длябудівництва та обслуговування будівель торгівлі.

2.Затвердити вартість земельної ділянки  площею   0.0475 га, кадастровий номер 0725583900:01:001:0012, по вулиці Незалежності, 47 в с.Овлочину сумі  28699.20 (двадцять вісім тисяч  шістсот дев’яносто дев’ятьгривень 20 коп) грн.  з врахування  ПДВ,  по ціні 50,35 грн. за 1 кв. м.

3. Продати у власність ПП «Аміла – Плюс»земельну ділянку  площею  0.0475 га, кадастровий номер 0725583900:01:001:0012, по вулиці Незалежності, 47 в с.Овлочину сумі  28699.20 (двадцять вісім тисяч  шістсот дев’яносто дев’ять гривень 20 коп ) грн.  з врахування  ПДВ,  по ціні 50,35 грн. за 1 кв. м.

4. Договір  купівлі-продажу  земельної  ділянки,  зазначеної  у п.3 рішення, укласти  в 20-денний термін від  дня  прийняття цього  рішення.

5. Зобов’язати ПП «Аміла – Плюс»  :

5.1.  Кошти  за   придбання  земельної ділянки перерахувати  в  30- денний термін  після укладання  договору  купівлі-продажу.

5.2. Після сплати вартості земельної ділянки в порядку, передбаченому в договорі купівлі-продажу, зареєструвати  право власності на земельну ділянку

відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

6.Витрати,пов’язані з укладенням договору купівлі-продажу,  нотаріальним посвідченням, тощо, покласти на покупців земельної ділянки.

7. Надати дозвіл  сільському голові на укладення договору купівлі-продажу  земельної ділянки, зазначеної в пункті 3 даного рішення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії сільської ради  з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів

і агропромислового комплексу та  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Голова                                          Сергій  ПАНАСЕВИЧ