Про заборону використання піротехнічних виробів (феєрверків)  на Новорічні та Різдвяні свята

Дата: 28.12.2021 16:22

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24 грудня  2021 року                  с. Овадне                                              № 214

Про заборону використання піротехнічних виробів (феєрверків)

на Новорічні та Різдвяні свята

Відповідно до статті 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та з метою забезпечення громадського порядку та попередження нещасних випадків:

1. ЗАБОРОНИТИ юридичним та фізичним особам використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів громадянами на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах та у громадських місцях Оваднівської територіальної громади з 31 грудня 2021 року по 20 січня 2022 року.
  2. Керівникам закладів культури, власникам закладів ресторанного господарства під час проведення святкових заходів забезпечити дотримання вимог ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.
  3. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету Сочин В.А. оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Оваднівської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрика Івана Михайловича.

Голова                                                          Сергій ПАНАСЕВИЧ

Теьяна Дацюк  0675560597