Волинська область, Володимирський район

Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Оваднівської об’єднаної територіальної громади , що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону

Дата: 29.12.2021 17:05

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XІІIсесіяVIIIскликання

21.12.2021                                       с. Овадне                                             № 13/15

Про затвердження Переліку другого типу

об’єктів комунальної власності Оваднівської

об’єднаної територіальної громади , що

підлягають передачі в оренду без проведення

аукціону

З метою  врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває у комунальній власності  Оваднівської сільської територіальної громади, відповідно до ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 6, 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 року, до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483, з метою передачі в оренду окремих об’єктів комунальної власності Оваднівськоїсільської територіальної громади без проведення аукціону, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Перелік другого типу об’єктів комунальної власності Оваднівськоїсільської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону (додаємо).

2.Виконавчому комітету Оваднівської сільської ради не пізніше 10 календарних днів з дня прийняття рішення опублікувати Перелік другого типу об’єктів комунального майна Оваднівськоїсільської територіальної громади  для передачі майна в оренду без проведення  аукціону на офіційному веб сайті Оваднівської сільської ради .

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова                          Сергій ПАНАСЕВИЧ

Перелік другого типу

об’єктів комунального майна Оваднівської об’єднаної територіальної громади для передачі майна в оренду без  проведення аукціону

№з/п