Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2020 № 2/24 «Про призначення Почесних  стипендій учням закладів загальної середньої освіти Оваднівської сільської територіальної громади»

Дата: 29.12.2021 17:14

ВОЛОДИМИР – ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIІI сесія VIII скликання

c.Овадне

№ 13/13

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 22.12.2020 № 2/24 «Про призначення Почесних

стипендій учням закладів загальної середньої освіти

Оваднівської сільської територіальної громади»

Заслухавши та обговоривши інформацію Іващенко Тетяни Федорівни начальника  гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради, керуючись ст.ст.25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення сесії №2/24 від 22.12.2020 року «Про призначення Почесних стипендій учням закладів загальної середньої освіти Оваднівської сільської територіальної громади», такі зміни:

1.1 в пункті 4, підпункту 4.1 Положення про призначення Почесних стипендій учням закладів загальної середньої освіти Оваднівської сільської територіальної громади замінити слова до 01 листопада та до 01 квітня експертної комісії з призначення стипендій, що створюється при гуманітарному відділі, на слова до 01 квітня експертній комісії з призначення стипендій, що створюється при гуманітарному відділі виконавчого комітету Оваднівської  сільської ради.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту і здійснення контролю за дотриманням вимог діючого законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Голова                                                            Сергій ПАНАСЕВИЧ