Про надання дозволу на розробку детального плану території с.Галинівка

Дата: 29.12.2021 17:02

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XІІІ сесія VIII скликання

21.12.2021                                          с. Овадне № 13/17

Про надання дозволу на розробку

детального плану території

с.Галинівка

Керуючись статтями 12,122  Земельного кодексу  України, ст.25, п. 34 частини 1 ст. 26 Закону  України  «Про  місцеве самоврядування  в  Україні»,  керуючись ст.21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно  до  Генерального  плану проектування  та  забудови с. Галинівка,  враховуючи  висновок постійної  комісії  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури,  охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності, розглянувши   заявуМінькевич Д.Р.., Оваднівська сільська  рада

ВИРІШИЛА :

1.Надати  дозвіл виконавчому комітету Оваднівської сільської ради на розроблення детального плану території в с.Галинівкапо вул. Центральній,  з метою встановлення МАФу, розміром 4,13кв.м.,з земель комунальної власності для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

2. Розроблення  детального плану  території здійснити за кошти заявника.

3.Детальний план території подати  на  громадські слухання, розгляд  та  затвердження сільською  радою у встановленому  законодавством  порядку.

4. Контроль  за  виконанням даного рішення  покласти на  постійну  комісію  з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток  історичного середовища, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної  власності.

Голова Сергій  ПАНАСЕВИЧ