Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, на території Оваднівської сільської територіальної громади

Дата: 17.03.2022 17:15

ВОЛОДИМИР - ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 березня 2022 року                           с. Овадне                                        № 26

Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв

та речовин, вироблених на спиртовій основі, на території

Оваднівської сільської територіальної громади

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 13 ст. 8, п. 2 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про затвердження Указу Президента України Про введення воєнного стану в Україні”»,Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457 «Про затвердження Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях», враховуючи наказ Волинської обласної військової адміністрації від 16 березня 2022 року № 36 «Питання заборони торгівлі алкогольними напоями», з метою забезпечення національної безпеки і оборони, профілактики можливих правопорушень та нещасних випадків на території Оваднівської сільської територіальної громади:

1. ЗАБОРОНИТИ  на території Оваднівської сільської  територіальної громади продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (в тому числі пива, вина та слабоалкогольних напоїв), з  07.00 17 березня 2022 року і до закінчення строку, на який було введено воєнний стан, та за умови усунення загрози нападу чи небезпеки.

2. ОПРИЛЮДНИТИ це розпорядження на офіційному сайті Оваднівської сільської ради, через соціальні мережі та месенджери Оваднівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільськог оголови з діяльності виконавчих органів Юрика Івана Михайловича.

Голова                                                           Сергій ПАНАСЕВИЧ

Іван Юрик 0675560597