З Україною в серці та разом до Перемоги!!!

Дата: 07.05.2022 11:01

Фото без описуСьогодні, як і в усій Україні, ми намагаємося підтримувати дітей та дорослих, налагоджуємо комунікацію та зближувати їх.

5 травня, на території ЗЗСО "Ліцей села Овадне" районним будинком школяра було  проведено ігрову програму "З Україною в серці" та квест "Разом до Перемоги".  Патріотичний боді-арт, цікаві завдвння з історії та географії України, виготовлення ангеликів та креативної мапи України, це той невеликий перелік активностей у яких брали участь учасники ігрової програми.

Це чудове дійство організували для дітей нашої громади та для діток, які вимушені були покинути свої домівки внаслідок воєнних дій, керівники гуртків Володимир-Волинського районного Будинку школяра - Олександр Ковальчук, Олена Смаль, Світлана Литвинчук і Любомир Гапон, Людмила Дружук, Олександр Архіпов, Лариса Лучинець, Людмила Гендис, Ольга Демосюк, Тетяна Субботіна, Галина Михалюк та Христина Гоцик.

Щоро дякуємо директору РБШ  Наталії Бучковській за чудову роботу професійної команди.

Всі учасники, а їх було 45, були надзвичайно активними і чудово справилися з завданнями.

Талановиті діти і дорослі стали справжньою командою. Разом до Перемоги ! Буде Мир над Україною і будем Ми!