Рішення №14/1 від 11.01.2022 "Про порядок деннийчотирнадцятоїсесії Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання"

Дата: 09.06.2022 10:50

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIVсесіяVIIIскликання

11.01.2022                                       с. Овадне                            № 14/1

Про порядок деннийчотирнадцятоїсесії

Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на чотирнадцятійсесіїОваднівськоїсільської ради восьмого скликаннятакий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного чотирнадцятоїсесії восьмого скликання.

Інформує: сільський голова – ПанасевичСергій Степанович

2. Про приєднання КНП «Зимнівський ЦПМД» Зимнівської сільської ради Володимир-Волинськогорайону Волинськоїобласті до КП «ОваднівськийЦПМД» Оваднівської сільської радиВолодимир-Волинського району Волинської області.

Інформує: ІванюкСергій Петрович -генеральний директор комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинськоїобласті.

3. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської                                                          сільської ради Володимир-Волинського району Волинськоїобласті.

Інформує: Іванюк Сергій Петрович -генеральний директор комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

4. Про затвердження структури та штатного розпису комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської  сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області.

5. Про затвердженнярозпорядженьсільськогоголови, виданих у міжсесійнийперіод.

Інформує: ЮрикІван Михайлович заступник сільськогоголови з питаньдіяльностівиконавчихорганів.

6. Різне.

Інформує: сільський голова – ПанасевичСергій Степанович