Волинська область, Володимирський район

Дата: 09.06.2022 10:35

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIVсесіяVIIIскликання

11.01.2022                                       с. Овадне                                             № 14/2

Проприєднання КНП «Зимнівський ЦПМД»

Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського

району  Волинської області до КП «Оваднівський

ЦПМД» Оваднівської сільської ради

Володимир-Волинського району Волинської області

Відповідно до ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104-107 Цивільного кодексу України,  ст.59 Господарського кодексу України, враховуючи рішення Зимнівської сільської ради від 10 січня 2022 року №16/2 «Про реорганізаціюКНП «Зимнівський ЦПМД» Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського району  Волинської області» таз метою підвищення якості надання медичних послуг в Оваднівській сільській територіальній громаді, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Приєднати Комунальне некомерційне підприємство «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського району  Волинської області» до Комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області згідно процедури реорганізації підприємства шляхом приєднання.

2. Ввести до складу засновниківКомунальне підприємство «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області Зимнівську сільську раду.

3. Зимнівській сільській раді організувати передачу комунальним некомерційним підприємством «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського району  Волинської області» передачу акту,  який має містити положення про правонаступництво щодо майна.

4.Зимнівській сільській раді передбачити і забезпечити фінансування Комунального підприємства «Оваднівськийцентр первинної медичної допомоги» на утримання адміністративно-господарського корпусу та амбулаторно-поліклінічний підрозділ (відділення) у рівних частках (50% /50%), підрозділ (відділення) загальної практики сімейної медицини кожен із співзасновників відповідно до розміщення лікувальних установ, що знаходяться на відповідній території.

5.Генеральному директору Комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги» Іванюку Сергію Петровичу:

5.1Внести відповідні зміни в статут Комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги», виклавши його у новій редакції.

5.2 Провести державну реєстрацію змін до установчих документів в установленому законодавством порядку.

5.3 Внести зміни в штатний розпис та структуру Комунального підприємства «Оваднівський центр первинної медичної допомоги».

5.4  Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення цих вимог комісія з реорганізації юридичної особи Комунального підприємства «Зимнівський центр первинної медичної допомоги» Зимнівської сільської ради Володимир-Волинського району  Волинської області прийняти передавальний акт.

6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                   Сергій ПАНАСЕВИЧ