Рішення №15/6 від 18.02.2022 "Про безоплатну передачу установ, закладів та майна спільної власності Оваднівської сільської ради у власність Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради"

Дата: 09.06.2022 12:12

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVсесіяVIIIскликання

18.02.2022                                       с. Овадне                          № 15/6

Про безоплатну передачу установ, закладів

та майна спільної власності

Оваднівської сільської ради у

власність Гуманітарного відділу

виконавчого комітету Оваднівської

сільської ради

Відповідно до статей26 п.31,43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення сільської ради від 27.07.2021 №8/7«Про створення юридичної особи – гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської радита затвердження Положення про гуманітарний відділ виконавчого комітету Оваднівської сільської ради»,керуючись ст..137 Господарського Кодексу України, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Передати безоплатно в оперативне управління та на баланс гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради необоротні матеріальні активи, основні засоби, товаро-матеріальні цінності, запаси, продукти харчування та інше індивідуально визначене майно згідно з Додатком 1.

2.Передати в оперативне управління та на баланс гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради транспортні засобизгідно з Додатком 2

3. Комісії з приймання, передачі, списання з балансу, проведення інвентаризації, оцінки та переоцінки основних засобів, необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей Оваднівської сільської ради, забезпечити належне приймання –передачу  по актах приймання передачі та подати їх на затвердження сільському голові.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова Сергій  ПАНАСЕВИЧ