Рішення №15/1 від 18.02.2022 "Про порядок деннийп'ятнадцятоїсесії Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання, зі змінами."

Дата: 09.06.2022 12:17

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVсесіяVIIIскликання

18.02.2022                                       с. Овадне                          № 15/1

Про порядок деннийп'ятнадцятоїсесії

Оваднівськоїсільської ради восьмого  скликання, зі змінами.

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на п’ятнадцятійсесіїОваднівськоїсільської ради восьмого скликаннятакий порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного п’ятнадцятої  сесії сільської ради восьмого  скликання, зі змінами.

Інформує: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2. Про затвердження звіту«Про виконання бюджету Оваднівської   сільськоїтериторіальної громади за 2021 рік»

Інформує: Луцюк Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного

розвитку  сіл сільської ради за 2021рік

Інформує: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

5. Про внесення змін до програм Оваднівської сільської ради від 22 грудня 2020 року № 2/4, №2/10, №2/12, №2/13, № 2/22

6. Про безоплатну передачу установ, закладів та майна спільної власності Оваднівської сільської ради у власність Гуманітарного відділувиконавчого комітету Оваднівської сільської ради

7. Про внесення змін до Додатку рішення сесії від 13.04.2021 №5/11

«Про затвердження  Положення та створення   мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті»

8. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна Оваднівської сільської ради у комунальну власність Володимир Волинської районної ради

Інформує: начальник відділу юридичного забезпечення та персоналу, організаційної та мобілізаційної роботи Дацюк Тетяна Миколаївна.

9. Про затвердження Переліку першого типу обєктів комунальної власності Оваднівської сільської територіальної громади, що підлягає передачі в оренду на аукціоні.

10. Про зміну цільового призначення об’єкта комунальної власності

Оваднівської сільської об’єднаної територіальної  громади – нежитлове приміщення, магазин с. Ставки, вул. Центральна, буд.14

11. Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються БК с.Свійчів.

Інформує: Іващенко Тетяна Федорівна начальник  гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради.

12. Про встановлення розмірів плати за послуги, що надаються БК с. Ягідне.

13. Про затвердження Положення про опорний заклад загальної середньої освіти гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради

14. Про затвердження Програми забезпечення прав і законних інтересів дітей, їх соціального захисту та всебічного розвитку на 2022-2026 роки.

Інформує: Макушинська Ірина Вікторівна начальник  служби у справах дітей  Оваднівської сільської ради.

15. Про  затвердження  цільовоїсоціальної Програми забезпечення житлом дітей-сирітта дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2022 - 2026

16. Про внесення змін до рішення сесії  сільської ради від 21.12.2021 №13/8 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2022 рік».

17. Про звернення депутатів Оваднівської сільської ради до Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО,  Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ, Голови Верховної Ради України РусланаСТЕФАНЧУКА,

«Щодо скасування податку на додану вартість  на соціально значимі продукти харчування та зниження ставки податку на додану вартість для сектору з постачання та розподілу енергоносіїв».

Інформує: голова фракції «За МАЙБУТНЄ» - Тріль Микола Анатолійович

18. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу земельних діляноку власність

Інформує: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок (часток (паїв)) в натурі (на місцевості)

20. Про затвердження документації  ізземлеустрою та виділення земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв)

21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земельної ділянки

22.Про надання дозволу на розробленнятехнічної документації із землеустрою щодо  об’єднання  земельної  ділянки.

23. Про надання  дозволу  на  розроблення технічної  документації  із  землеустрою щодо  поділу  земельної  ділянки.

24.  Про внесення змін до договору оренди водного об’єкта

25. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, в оренду

26. Про безоплатну передачу  абонентних мереж.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок  та передачу їх  у власність та оренду.

28.  Про включення земельної ділянки до переліку ділянок право оренди на які виставляється на земельні торги у формі аукціону

29.  Про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  ПрАТ  «ВФ Україна»

30.  Про передачу в оренду земельних ділянок ПП ФГ «Західний Буг»

31.Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

32. Про надання згоди на передачу в суборенду земельних ділянок.

33.  Про  припинення права користування земельними ділянками

Інформує: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович