Рішення №18/1 від 30.05.2022 "Про порядок денний першого пленарного засідання вісімнадцятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого  скликання"

Дата: 09.06.2022 13:03

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVIIIсесіяVIIIскликання

27.05.2022                                       с. Овадне                          № 18/1

Про порядок денний першого пленарного засідання вісімнадцятої сесії

Оваднівської сільської ради восьмого  скликання

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на вісімнадцятій сесіїпершого пленарного зазіданняОваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного першого пленарного засідання

вісімнадцятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого  скликання.

Доповідає: сільський голова – Панасевич Сергій Степанович

2. Про внесеннязмін до рішеннясільської ради від 21.12.2021р.№ 13/8

«Про бюджет сільськоїтериторіальноїгромади на 2022 рік» та внесенимизмінамивід 18.02.2022 року№15/16, рішеннявиконавчогокомітетувід 22.03.2022року №19, №17/5 від 15.04.2022 та №37 від 13.05.2022.

Доповідає: Луцюк Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

3. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

4. Про затвердження Програми підтримки самозабезпечення Оваднівської сільської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки  «Сади Перемоги»

5.  Про затвердження плану роботи сільської ради на ІІ півріччя 2022 року.

6. Про затвердження програми «Наданняпідтримкивнутрішньо-переміщеним та/абоевакуйованим особам у зв’язку ізвведеннямвоєнного стану на 2022 рік»

7. Про списання автомобіля ІЖ 2717-230 2003 року випуску, інв. номер 10510001-30000,00.

8. Про надання  дозволу  на розробку технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок ФГ «АІС -АГРО»

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Савас Олена.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «АІС-АГРО»

10. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «АІС-АГРО»

11. Про  надання  дозволу  на розробку технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок  ФГ «АІС -АГРО»

12.  Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної  ділянки  ФГ «АІС-АГРО»