Про порядок денний дев’ятнадцятої сесії Оваднівської сільської ради восьмого  скликання.

Дата: 29.08.2022 12:04

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХIХ сесія VIII скликання

12.08.2022                                       с. Овадне                        № 19/1

Про порядок денний дев’ятнадцятої сесії

Оваднівської сільської ради восьмого  скликання.

Відповідно до п.14 ст.46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на дев’ятнадцятій сесіїОваднівської сільської ради восьмого скликання такий порядок денний:

1.Про затвердження порядку денного дев’ятнадцятоїсесії восьмого  скликання.

Доповідає: сільський голова – ПанасевичСергій Степанович

2. Про затвердження звіту виконання сільського бюджету  за перше півріччя 2022 року.

Доповідає: Луцюк  Олександр Вікторович начальник фінансового відділу Оваднівської сільської ради.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку  сілОваднівськоїсільської ради за перше півріччя 2022року.

4.Про затвердженнярозпоряджень, сільського голови виданих, у міжсесійнийперіод.

Доповідає: Юрик Іван Михайлович заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

5. Про наданнязгоди на безоплатнеприйняттяз державної у комунальнувласністьокремого індивідуально визначеного майна.

6. Про внесеннязмін до рішеннясільської ради від 21.12.2021р.№ 13/8

«Про бюджет сільськоїтериторіальноїгромади на 2022 рік»зівнесенимизмінамивід 18.02.2022 року №15/16, від 22.03.2022 року №19, від 15.04.2022 №17/5, від 13.05.2022 №37, 27.05.2022 №18/2, від 15.06.2022 № 48 та 06.07.2022 № 58.

7. Про анулюванняпопередніхсвідоцтв про право власності на майновий пай та видачу нового свідоцтва про право власності на майновий пай Саганюку Петру Васильовичу.

8. Про затвердженняСхемисанітарної очистки населенихпунктівна територіїОваднівської ради

Доповідає: Недокус Іван Богданович керівник Комунального господарства Оваднівської сільської ради.

9. Про вихід зі складу засновників.

10. Про внесеннязмін до регламента Оваднівськоїсільської ради.

11. Про наданнядозволуГуманітарномувідділувиконавчогокомітетуОваднівськоїсільської ради на списанняосновнихзасобів ЗЗСО «Ліцей села Овлочин».

Доповідає: ІващенкоТетянаФедорівнаначальник ГуманітарноговідділувиконавчогокомітетуОваднівськоїсільської ради.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельних ділянок ПП ФГ «Західний Буг».

Доповідає: провідний спеціаліст відділу комунального майна, земельних відносин та природокористування Оваднівської сільської ради Цвид Олена Володимирівна.

13. Про надання згоди на дострокове розірвання договору оренди землі (невитребуваних часток(паїв).

14. Про надання згоди на дострокове розірвання договору оренди землі (невитребуваних часток (паїв)).

15. Про затвердження детального плану території в селі Галинівка.

16. Про затвердження документу державного планування-проектноїдокументації «Детальний план території молочно-тваринницької ферми №2

с. ОхнівкаОваднівськоїсільської ради Володимир-Волинського району Волинськоїобласті.

Доповідає: провіднийспеціаліствідділукомунального майна, земельнихвідносин та природокористуванняОваднівськоїсільської ради ЦвидОленаВолодимирівна.

17. Про передачу в орендуземельноїділянки  ПП ФГ «Західний Буг».

18. Про розірвання договору орендиземельноїділянки та поверненняданоїділянки у комунальнувласність.

19. Про внесення змін до рішення сесії від 15.04.2022 №17/12

20. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «АІС-АГРО»

21. Про звіт генерального директора комунальногопідприємства «Оваднівськийцентр первинноїмедичноїдопомоги» Оваднівської та Зимнівськоїсільських рад Володимир-Волинського району Волинськоїобласті.

Доповідає:директор комунальногопідприємства «Оваднівськийцентр первинноїмедичноїдопомоги» Оваднівської та Зимнівськоїсільських рад-ІванюкСергій Петрович.

22. Про наданнязгоди на прийняття до комунальноївласностіОваднівськоїсільськоїтериторіальноїгромадиоб’єктів права державноївласності

23. Різне.

Доповідає: сільський голова – ПанасевичСергій Степанович