РІШЕННЯ № 20/ 20 Про безоплатну передачу основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів ...... у власність Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради

Дата: 01.11.2022 12:35

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ сесія VIII скликання

26.10.2022                                       с. Овадне                                         № 20/ 20

Про безоплатну передачу основних засобів,

малоцінних необоротних матеріальних активів,

малоцінних швидкозношуваних предметів та

іншого індивідуально визначеного майна

Оваднівської сільської ради, у власність

Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської

сільської ради

Керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,   з метою впорядкування основних засобів та інших нематеріальних активів, що знаходиться на балансі Оваднівської сільської  ради, сільська рада

ВИРІШИЛА :

1.Передати з балансу Оваднівської сільської ради на баланс Гуманітарного відділу виконавчого комітету Оваднівської сільської ради  основні засоби, малоцінні необоротні матеріальні активи, малоцінні швидкозношувані предмети та інше індивідуально визначене майно з актами приймання-передачі.

2. Затвердити акти приймання-передачі.

3.Членам комісії, створеної  розпорядженням №191 від 30 листопада 2021 року «Про створення комісії з приймання, передачі, списання з балансу, проведення інвентаризації, оцінки та переоцінки основних засобів, необоротних активів, товарно-матеріальних цінностей Оваднівської сільської ради» зі внесеними змінами, здійснити приймання-передачу відповідно до норм чинного законодавства .

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                       Сергій  ПАНАСЕВИЧ

Ганна Савюк