РІШЕННЯ   № 20/ 19 Про перейменування комунальної установи Володимир-Волинської районної дитячо-юнацької спортивної школи та затвердження Статуту в новій редакції

Дата: 01.11.2022 12:38

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ сесія VIII скликання

26.10.2022                                       с. Овадне                                        № 20/ 19

Про перейменування комунальної установи

Володимир-Волинської районної дитячо-юнацької

спортивної школи та затвердження Статуту в новій редакції

У зв’язку з перейменуванням Володимир – Волинського району в Володимирський район, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування Володимир-Волинського району Волинської області» від 18.07.2022р. №2405-IX, відповідно статей 90,93 Цивільного кодексу України, ч.4 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців, громадських формувань, керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Змінити назву комунальної установи Володимир-Волинська районна дитячо-юнацька спортивна школа (ЄДРПОУ 34301493) у Володимирську районну дитячо-юнацьку спортивну школу.

2.Визначити місцезнаходження Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи: вулиця Володимирська, будинок 4, місто Устилуг, Володимирський район, Волинська область, 44731.

3.Внести зміни в Статут Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи виклавши його у новій редакції (Додається).

4.Директору Володимирської районної дитячо-юнацької спортивної школи Володимиру ГНАТЮКУ здійснити відповідні реєстраційні дії згідно вимог чинного законодавства України.

5.Володимирську районну дитячо-юнацьку спортивну школу вважати правонаступником всього майна, прав та обов’язків Володимир-Волинської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                Сергій ПАНАСЕВИЧ