РІШЕННЯ  № 22/6 "Про надання дозволу на списання основних засобів закладу дошкільної освіти села Овадне"

Дата: 30.12.2022 10:17

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХII сесія VIII скликання

20.12.2022                                       с. Овадне                                           № 22/6

Про надання дозволу на списання

основних засобів закладу дошкільної освіти села Овадне

Відповідно до  ст.26, 60 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про затвердження типових форм з обліку та списання основних засобів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.09.2016 року № 818, «Положення про порядок списання майна комунальної власності Оваднівської сільської ради» затверджене рішенням сесії №21/3 від 23.11.2022 та  клопотання начальника гуманітарного відділу Іващенко Т.Ф., сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл закладу дошкільної освіти села Овадне на списання з балансу основних засобів у зв’язку з фізичною зношеністю, недоцільністю ремонту, неможливості подальшої експлуатації та таких, що непридатні для постійного використання (згідно з додатком).

2. Директору закладу дошкільної освіти села Овадне Мякоті Світлані Віталіївні у місячний термін подати до централізованої бухгалтерії гуманітарного відділу Оваднівської сільської ради  акти про списання майна.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                                  Сергій ПАНАСЕВИЧ

Ганна Савюк