РІШЕННЯ № 23/8 Про перейменування комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району Волинської області» та затвердження Статуту в новій редакції

Дата: 03.03.2023 11:57

ХХIII сесія VIII скликання

23.02.2023                                      с. Овадне                                                   № 23/8

Про перейменування комунальної установи

«Центр професійного розвитку педагогічних

працівників Володимир-Волинського району

Волинської області» та затвердження Статуту

в новій редакції

У зв’язку із перейменуванням Володимир-Волинського району в Володимирський район, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування Володимир-Волинського району Волинської області» від 18.07.2022р. №2405-ІХ, статей 90, 93 Цивільного кодексу України, ч.4 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву комунальної установи «Центр професійного розвитку

2. Визначити місцезнаходження Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Оваднівської та Устилузької громад Володимирського району Волинської області»: 44720, Україна, Волинська область, Володимирський район, село Овадне, вулиця Перемоги, будинок 20.

3.Внести зміни в Статут Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Оваднівської та Устилузької громад Володимирського району Волинської області» виклавши його у новій редакції, що додається.

4.Директору Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Оваднівської та Устилузької громад Володимирського району Волинської області» Марії ШЕЙЧУК здійснити відповідні реєстраційні дії згідно вимог чинного законодавства України.

5.Комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Оваднівської та Устилузької громад Володимирського району Волинської області» вважати правонаступником всього майна, прав та

обов’язків комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Володимир-Волинського району Волинської області»

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                     Сергій ПАНАСЕВИЧ

Тетяна ІВАЩЕНКО 0963824704