РІШЕННЯ № 23/6 Про перейменування закладів дошкільної освіти Оваднівської сільської ради та затвердження  їх Статутів у новій редакції

Дата: 03.03.2023 11:59

ХХIII сесія VIII скликання

23.02.2023                                      с. Овадне                                                   № 23/6

Про перейменування закладів

дошкільної освіти Оваднівської

сільської ради та затвердження

їх Статутів у новій редакції

У зв’язку з перейменуванням Володимир – Волинського району в Володимирський район, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування Володимир-Волинського району Волинської області» від 18.07.2022р. №2405-IX, відповідно Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, керуючись ст. ст. 26, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до назви Галинівського закладу дошкільної освіти Оваднівської сільської ради Володимир-Волинського району Волинської області» на Заклад дошкільної освіти с. Галинівка Володимирського району Волинської області;

2.Внести зміни до назви Овлочинського дошкільного навчального закладу на Заклад дошкільної освіти с. Овлочин Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області.

3.Внести зміни до назви Закладу дошкільної освіти села Овадне Володимир-Волинського району Волинської області на Заклад дошкільної освіти с. Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області.

4.Внести зміни до назви Дошкільного навчального закладу с.Ставки з короткотривалим режимом роботи на Заклад дошкільної освіти с. Ставки Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області.

5.Внести зміни до назви Дошкільного навчального закладу с.Гайки на Заклад дошкільної освіти Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області.

6.Визначити місцезнаходження Закладу дошкільної освіти с. Галинівка Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області: 44723, Україна, Волинська область, Володимирський район, село Свійчів, вулиця Макарова, 25б.

7.Визначити місцезнаходження Закладу дошкільної освіти с. Овлочин Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області: 44830, Україна, Волинська область, Володимирський район, село Овлочин, вулиця Незалежності, 54а.

8.Визначити місцезнаходження Закладу дошкільної освіти с. Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області: 44720, Україна, Волинська область, Володимирський район, село Овадне, вулиця Покровська, 23.

9.Визначити місцезнаходження Закладу дошкільної освіти с. Ставки Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області: 44831, Україна, Волинська область, Володимирський район, село Ставки, вулиця Зацерковна, 13/в.

10.Визначити місцезнаходження Закладу дошкільної освіти с. Гайки Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області: 44836, Україна, Волинська область, Володимирський район, село Гайки, вул. Шкільна, 5.

11.Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти с. Галинівка Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області у новій редакції що додається;

12.Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти с. Овлочин Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області що додається.

13.Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти с. Овадне Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області що додається.

14.Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти с. Ставки Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області що додається.

15.Затвердити Статут Закладу дошкільної освіти с. Гайки Оваднівської сільської ради Володимирського району Волинської області що додається.

16.Уповноважити директорів закладів дошкільної освіти забезпечити проведення реєстрації Статутів в порядку затвердженому чинним законодавством України.

17.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Голова                                                                           Сергій ПАНАСЕВИЧ